Wszystkie nowości z naszej firmy

Chcesz skontaktować się z naszym działem prasowym?
Po prostu wyślij do nas e-maila na adres presse@boetronic.de lub zadzwoń pod nr:
+49 (0)251 7184120.


Bieganie dla dobrego celu! - 29.07.2016

Podczas najlepszej możliwej pogody oddział Boetronic Bretten dnia 23.07 rozpoczął bieg 10-kilometrowej trasy - Sparkasse Kraichgau City Cup - w miejscowości Bretten. W ramach akcji Win4Youth wiele widzów dopingowało pracowników Boetronic, którzy biegnęli po pięknynm starym mieście Bretten.

Boetronic

Polska strona Boetronic.pl online! - 08.02.2013

Od dnia 8 lutego 2013 r. oficjalnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na naszą polską stronę internetową!
Mamy nadzieję, że sprosta ona Waszym wymaganiom i stanie się użyteczną platformą wymiany wszelkich informacji o nadchodzących wydarzeniach i ciekawych ofertach.

Zapraszamy do przeglądania!


Czekolada zamiast banana, popcorn zamiast jabłka? - 06.02.2013

Obecnie coraz częściej dzieci przynoszą do szkoły niezdrowe przekąski.

Apfel

Tu właśnie pojawia się program dystrybucji owoców Unii Europejskiej w szkołach. Który polega na finansowaniu przez UE zdrowych posiłków - jednak tylko w 50%. Drugą natomiast połowę uczestniczące w programie szkoły muszą uzyskać od sponsorów. Boetronic GmbH w Bretten oficjalnie wzięło udział w programie i przejęło nad nim patronat. "Dla nas ważne jest, aby każde dziecko miało zdrową przekąskę", mówi Hans-Jürgen Seiwerth, kierownik oddziału w Bretten, który wykazał ogromne zaangażowanie, gdy tylko przedstawiciele szkoły Pestalozzi przyszli do firmy i poprosili o darowiznę. Przy wsparciu naszej agencji 110 uczniów i uczennic ma teraz zdrowe przekąski, co zapewnia im przez kilka dni pyszne, zdrowe, owocowe posiłki, zamiast słodkich, niezdrowych i wysoce tuczących słodyczy, pełnych węglowodanów i niezdrowych tłuszczów.